Počnúc dňom 01.10.2015 sa otvorili dvere nášho novovybudovaného Zariadenia pre seniorov Sv. Ján. Dovoľte, aby sme Vám ho v krátkosti predstavili.

Dom seniorov Sv. Ján sa nachádza v Šelpiciach pri Trnave. Kapacita domova je 40 lôžok. Izby aj celé zariadenie je bezbariérové a priestranné, no napriek tomu vytvára príjemnú domácu atmosféru a rodinnú pohodu. Výťah je samozrejmosťou.
Počas prítomnosti odborného a kvalifikovaného tímu zamestnancov je o klientov postarané 24 h.

Veľmi dôležitou výhodou zariadenia je, že má vlastného lekára, t.z., že zdravotné služby sú u nás poskytované na vysokej úrovni. Klienti disponujú aj náramkom záchrany (prvej pomoci). Zariadenie je monitorované kamerovým systémom.

Nezabudli sme ani na vytváranie záujmovej činnosti klientov a spoločenských aktivít. O to sa stará náš sociálny pracovník, ktorý klientom, prihliadajúc na ich zdravotný stav a možnosti, ponúka širokú škálu využitia každodenného pobytu u nás, ako napr. muzikoterapia, relaxačné cvičenia, canisterapia, kognitívne tréningy na pamäť, arteterapia, vychádzky do prírody, prípadná návšteva kostola, organizovanie výletov a spoločenských aktivít, atď.

Svoj vytúžený oddych si naši starkí doprajú aj pobytom na peknom dvore so záhradkou, ratanovým sedením, hojdačkou a príjemný pocit nadobudnú tiež zo spevu papagájov z našich voliér.

Príďte sa presvedčiť o kvalitách a výhodách zariadenia. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Bližšie info Vám budú poskytnuté na tel. číslach uvedených v kontaktoch.